Oleme Sinu õpidisaini partnerid!

Loome õppijakeskseid, kaasaegseid ja kaasahaaravaid
e- ja hübriidõppe lahendusi.


Tutvu kõikide teenustega

E-õppe konsultatsioon

See on täisteenus organisatsioonile.  
Aitame planeerida Sinu organisatsiooni e-õppe lahendust ning soovi korral teostame vajalikud etapid ise.
Alustame e-õppe põhimõistetest (e-õpe, e-kursus, e-koolitamine, hübriidkoolitus, videokoolitus jne) ning loome selguse teie soovis ja visioonis. Sealt liigume edasi vajaduste, ressursside ja eelarve juurde ning aitame sõnastada majasisesed müügiargumendid e-õppe projekti käivitamiseks. Soovi korral osaleme ka teoste faasis.  

Loe edasi

E-kursuse loomine

E-kursus on osaleja poolt iseseisvalt läbitav (ehk asünkroonne) kursus, milles õppija ja koolitaja ei kohtu. E-kursus on hea valik juhuks, kui õppijal on parem läbida infot omas tempos, iseseisvalt või vaadata sisu mitu korda üle. Näiteks uue töötaja sisseelamise e-kursus. Või kontoritarkvara baasoskused. Heas e-kursuses on kombineeritud tekst, videod, erinevat tüüpi harjutused praktiseerimiseks ja teadmiste kinnistamiseks, testid jm.  Ehitame koos põnevad e-kursused.

Loe edasi

E-õppe koolitajate koolitus

E-koolitus on e-lahenduse abil (Zoom, Teams) osalejate kontaktkoolitamine. Aitame Sul (sise)koolitajana kanda enda koolitaja oskused üle edukate e-koolituste läbiviimiseks. Aitame valida sobiliku e-koolitamise tarkvara(d) või juhendame Sind kasutama kliendi oma, loome osalejatele läbi põnevate interaktsioonide ja professionaalse aja- ja sisukava kaasahaarava õpikogemuse ning soovi korral pakume tehnilist tuge Sinu e-koolituse läbiviimisel.


Loe edasi
Meie kliendid